Які квіти подарувати дівчині?


Часто дівчатам даруютьтроянди https://shop.camellia.ua/ua/catalog/cat-1/rose, звісно, це дуже гарні та незабутні квіти, але крім них, існує дуже багато рослин, які сподобаються будь-якій жінці. 

f2Hxc8fK-ivmVYxjJRPtydPBM8rXw_cRVqOcPDZDTxNy6GugLM1cIXEpj52jQ9Xe4WhIf7OeSHph6eI0zI6HtsXr1NBX5cJiNfcWqjLm7pDJvIYp_Sie4XyYUSlesQRYBfnK4ByLbvmv2pheoVEwpbLcaES4HUyDyPj8fWx9Mhw1FEYhbowbB7WUd8BiPQ

Які ще квіти підійдуть для представниці прекрасної статі?

Ось перелік квітів які можна подарувати:


 1. Бузок має неперевершений аромат, нагадує приближення літа. Завдяки різноманіттю кольорів, ви можете підібрати саме те що подобається вашій обраниці. У деяких країнах це символ пар, які закохані.
 2. Ранункулюс, дуже незвичайна та оригінальна квітка, схожа на троянду, але у неї немає шипів. Вони означають мудрість, досвід та знання.
 3. Виразити свою симпатію та натякнути на почуття, допоможе еустома. У неї багато відтінків, ніжні пелюстки, має гарний вигляд у монобукеті.
 4. Якщо ви вимушені були поїхати в інше місто або країну, подаруйте коханій братки. Ці милі квіточки висловлять як ви за нею скучили, нагадають дівчині про перше побачення.
 5. Прекрасні та духмяні півонії подякують жінці за щасливі роки подружнього життя. Крім того, завдяки різним кольорам, можна легко зробити вишукану квіткову композицію.
 6. Лілії вважаються універсальними квітами, їх використовують для букета нареченої, або на будь-яке інше свято. Проте, треба пам’ятати, що квіти мають дуже сильний аромат, який підійде не кожній людині. Тому, або упевніться що у дівчини немає алергії, або оберіть бутони зовсім без запаху.
 7. Великий букет із маленьких незабудок, розкажуть дівчині про вашу вірність та щире кохання.
 8. Підняти настрій, відігнати сумні думки допоможуть гербери. Зберіть у букет квіти різних кольорів, ваша кохана просто не зможе не усміхнутися.
 9. Якщо ви хочете зробити презент подрузі, до якої немає романтичних почуттів, тоді стануть у пригоді іриси. Вони витончені, елегантні та неперевершені.
 10. Ромашки це символ літа, тепла та сонця, вони нагадують молодість, невинні почуття, безтурботні часи.
 11. Подарувавши жоржини, ви натякнете про стосунки, які не будуть тривати довго.

Як правильно дарувати квіти

 Квіти це завжди прекрасний подарунок, але їх треба вміти дарувати правильно: 

 • Маленьким дівчаткам краще підійдуть дрібні квіточки, дуже ніжних кольорів, наприклад анемони.
 • Юним дівчатам заведено дарувати бутони світлих тонів, за умовою, що ви не маєте на увазі романтику.
 • Жінкам поважного віку підійдуть рослини яскравих кольорів, наприклад рожеві, помаранчеві, бузкові. Категорично заборонені червоні чи бордові, тому що так ви підкреслите їх вік.


You may also like...