Якими параметрами та особливостями має володіти пластикова тара для експорту?


Майже всі провідні вітчизняні виробники працюють у сегменті “business to business”, надаючи послуги транспортування великих партій різних товарів. Це зумовлює те, що вимоги до експортної тари з кожним роком посилюється, особливо якщо компанія виходить на міжнародний рівень. Показник співпраці з іноземними партнерами часто залежить від умов перевезення та пакування продукції, що поставляється. Оскільки тара є важливою складовою у міжнародній торгівлі, то має відповідати високим стандартам якості. І тому найкраще купувати пластикові ящикина сайті перевірених виробників.

XX1VydkYnSC3a4Aidw0u4sOj4tx8GJv0IjMOxRi4AnR5RfOGmXa0HU4dGZDnaE5B6HlsQRbOtN2_mNUqnWRpCYTvihsKDlw6nPIklhweH2nHp-hUrYNrtK1dktTKSl7qhjnsd7ijbcR1OmyPNAdJ_00J-eyIzwGN7RF4FNYyNJycJmQvC9V803j0T7D19g

Умови, пред’явлені до тари з пластику

При продажах не варто нехтувати роллю пакування продукту, так як без цього транспортування товару від продавця до покупця неможливо. До того ж попит до санітарно-гігієнічних норм тари постійно підвищується.


Наприклад, у країнах Євросоюзу пластмасові варіанти, які торкаються харчових продуктів, допускаються якщо матеріал є екологічно чистим і безпечним для здоров’я людини. До того ж Міжнародна організація стандартизації розробила інструкції, яких варто неухильно дотримуватися при пакуванні вантажів, що експортуються до країн Європи. А відхилення від таких норм загрожує економічними ризиками та втратою репутації.

Категорії експортної пластмасової тари

Оскільки пластикова тара стала найбільш популярним пакувальним матеріалом при міжнародних транспортуваннях вантажів, то правильність її вибору – завдання складне, але вирішуване. При доборі варто враховувати три основні параметри:

  1. Вид вміщеного в ємність товару.
  2. Зовнішні чинники, які можуть вплинути на продукцію.
  3. Термін, протягом якого вантаж перебуватиме в упакуванні.

Переваги великогабаритних контейнерів

Більшість товарів міжнародної торгівлі вирушають у цільнолитих або перфорованих крупнорозмірних контейнерах. Перші моделі використовуються при транспортуванні рідкої та сипучої сировини, а другі – для продуктів, яким необхідне надходження повітря. Експортна великогабаритна тара із пластику забезпечує максимальний захист товару від пошкоджень та зручна у вантажно-вивантажному процесі.

Палети

Робота “навантаження-розвантаження” та уніфікація обладнання зробила популярним переміщення вантажів на піддонах. Така тара виготовляється у кількох версіях:

  • піддони з суцільною та перфорованою поверхнею;
  • палети, що вкладаються, полегшеного типу, до яких відносять ящики KTL і контейнери стандарту ЄС.

Широкий функціонал

Важливим призначенням упакування є збереження кількості та якості продукту, що експортується. Крім іншого, тара для переміщення має гарантувати комфорт її навантаження та вивантаження на всіх видах транспорту, оптимізацію робіт, пов’язаних зі зберіганням вантажів на складах та підвищенням продуктивності торгових операцій. До того ж вона має відповідати вимогам міжнародних норм, та звісно самого замовника.

Підсумовуючи, варто сказати, що для збереження вантажу у відмінному стані пластикова тара – відмінне, продумане рішення. А якщо коштів недостатньо, то облаштувати склад можна з допомогою б/у стелажів з каталогу надійного виробника.You may also like...