НОРМИ ДЛЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ДВЕРЕЙ


нормы для противопожарных дверей TiSOГоловне призначення встановлених протипожежних дверей створити перешкоду для поширення пожежі в сусідні приміщення. Час, поки перешкода стримує вогонь, може виявитись достатнім для евакуації людей, які знаходяться в тих прилеглих приміщеннях. Окремі моделі підпадають під норми протипожежних дверей, що забезпечують димо-газонепроникнення. Як відомо диму без вогню не буває, як і вогню без диму та виділення газових сумішей, тому такі двері ще надійніше захистять співробітників та відвідувачів від можливих негативних наслідків для їхнього здоров’я, а двері з щільним порогом та надійним ущільнюванням всіх зазорів забезпечать до того ж і тепло- та звуко-ізоляцію приміщень. Компанія TiSO спеціалізується саме на таких типах протипожежних дверей. Вироби розрізняються за рівнем вогнестійкості, що відповідає їх маркуванню: Е160, Е190, ЕІ120. І від цього залежіть як довго (60, 90, 120 хвилин) вони вистоюватимуть під натиском вогню та диму.

Двері від компанії TiSOмають раму з гнутого оцинкованого листа, а внутрішній простір дверного полотна заповнений базальтовою мінеральною бавовною (щільність бавовни – 110 кг/м3 ). Якщо в моделі дверей передбачене скло, то воно обов’язково є вогнетривким.


Поверхня дверей покрита порошковою фарбою, асортимент наявних тонів відповідає шкалі RAL і задовільнить найвибагливіші вимоги. Конструкція дверей може враховувати їх призначення та місцерозташування – всередині приміщення чи при вході ззовні – тому двері можуть бути розпашними, з порогом чи без нього, а полотна дверей – однопільними, двопільними рівностулковими чи двопільними одностулковими. Норми розмірів протипожежних дверей, як і все, що стосується їх характеристик, повинно відповідати вимогам ДСТУ та СНіП. Звісно, всі ці вимоги мають бути врахованими ще під час будівництва, але профіль використання будівлі та поява нових технологічних процесів, видів технічних засобів могли внести свої корективи в нормативні вимоги, тому не зайвим буде освіжити їх в пам’яті та втілити на практиці.

Важливо також знати в яких приміщеннях чи на яких місцях пересування людей де встановлюються протипожежні двері, норми щодо їх характеристик. Наприклад, згідно вимог СНіПу допускається встановлення дверей з відчиненням всередину приміщення тільки якщо в даному приміщені можуть знаходитись не більше 15 осіб – це пов’язане із запобіганням появи затору при швидкій евакуації. Є також належні норми та вимоги щодо встановлення дверей у спеціалізованих приміщеннях з підвищеною пожежно- та вибухо- небезпечністю. Але які б умови не існували в приміщеннях фірм та організацій, усі вони успішно вирішуються спеціалістами компанії TiSO.You may also like...