Дієтологиня розповіла про кращий фрукт для омолодження шкіри


Манго визнаний фахівцями дуже важливим фруктом. У ньому багато вітаміну С, провітаміну А, мікроелементів – таких як калій, а також клітковина. Це благотворно впливає на здоров’я людини.

Завдяки багатому складу вживання манго добре діє на мікрофлору шлунково-кишкового тракту, цей фрукт є відмінною профілактикою серцево-судинних захворювань і захищає від старіння. “У манго дійсно багато переваг, крім ціни”, – повідомила гастроентеролог, дієтолог.


За її словами, завдяки здатності манго нормалізувати мікрофлору кишечника можна вважати вживання цього фрукта і профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і навіть раку. Як уточнила Діанова, ця протиракова властивість манго пояснюється наявністю антиоксидантів в складі.

Крім того, за її словами, манго може захистити від передчасного старіння, атеросклерозу, фрукт робить людей більш молодими, омолоджують шкіру, повідомила фахівчиня. Лікар закликала не обмежувати свій раціон одним манго, включати його в їжу кілька разів на тиждень і пам’ятати, що різноманітність є запорукою стабільного харчової поведінки.You may also like...