Настя Каменських різко відповіла, чому вона не має дітей: “Ми не всесильні”


Виконавиця обурилася, що їй часто ставлять такі питання.

Українська співачка Настя Каменських резко відповіла, чому вона не має дітей, зокрема,  після  майже чотири роки шлюбу з продюсером та репером Потапом.


За словами Насті, її обурюють такі питання. Виконавиця переконана, що діти – це особиста справа кожної сім’ї, і обговорювати їхнє народження мають право лише майбутні батьки. Також Каменських обурює, коли їй дорікають, що вона має той вік, що час уже стати мамою.

“Що ж це питання вагітності постійно ставлять усім і завжди? Для жінок неймовірно важливо мати можливість бути собою, довіряти собі, своїм цінностям, принципам та поглядам на життя. Коли з’явиться дитина, коли зародиться нове життя – це особисте питання кожної сім’ї , і його повинні вирішувати між собою тільки майбутні мама і тато … Не родичі, друзі, і ті, хто любить роздавати поради типу: “Тобі пора вже, на що ти витрачаєш своє життя?”, – розповіла артистка в інтерв’ю Viva!

Співачка підкреслила, що народить дитину тоді, коли вважатиме за потрібне і не плануватиме конкретний час її появи на світ.

“Ми всі різні, у кожного свій шлях, свій “таймінг” життя та важливих подій. Станеться, коли трапиться. Ми не всесильні і планувати на конкретний час нове життя я не вважаю правильним, як мінімум навіть з поваги до майбутньої дитини . Нова душа приходить у цей світ тоді, коли вона це відчує. Дитина — це нова історія в житті кожної жінки. А для кожної історії є свій час”, — наголосила артистка.You may also like...