Ремонт квартири у новобудові


Нещодавній ремонт квартири в новому будинку був захоплюючим проектом, який завершився з великим успіхом. Розташована в самому центрі міста, квартира повністю відремонтована та модернізована. Зміни, які були внесені в квартиру, зробили її більш бажаною для потенційних покупців та орендарів.

Ремонт, ось тут можна дізнатися вартість ремонту квартири в новобудові розпочався з демонтажу старого, зношеного підлогового покриття. Його замінили новим ламінованим покриттям високого класу, розробленим з урахуванням останніх тенденцій. Потім стіни були пофарбовані в світло-бежевий відтінок, який надає квартирі яскравого та повітряного відчуття. Кухня була повністю переобладнана, з новими шафами та технікою, що надає їй сучаснішого вигляду.


Ванну кімнату було повністю оновлено з новою ванною, душем і туалетним столиком. Умивальник оздоблений гранітною стільницею, яка надає кімнаті відчуття розкоші. Освітлення також було оновлено: вбудоване освітлення та світлодіодні лампи створюють привабливу атмосферу.

Спальня була повністю відремонтована з новими меблями та постільною білизною. Ліжко оснащено матрацом з піни з ефектом пам’яті та плюшевою ковдрою, що робить його дуже комфортним. Стіни були прикрашені творами мистецтва, які додають індивідуальності.

Вітальню було оновлено, з новими меблями та вікнами. Крім телевізора з плоским екраном і найсучаснішої звукової системи, це ідеальне місце для відпочинку після довгого дня.

Ремонт квартири в новобудові пройшов на славу. Сучасні штрихи надають квартирі вишуканого вигляду, а зручні меблі роблять її ідеальним місцем, яке можна назвати домом. Ремонт зробив його привабливим варіантом для потенційних покупців та орендарів.You may also like...