Що потрібно покласти у відро для сміття на кухні, щоб прибрати неприємний запах: простий лайфхак


Можна обійтися без використання дорогих освіжувачів або аромадіфузорів

Побутові запахи можуть завдавати дискомфорту. Впоратися з смородом з холодильника допоможе один нехитрий лайфхак, як і з бідою багатьох кухонь — смердючим сміттєвим баком. Є простий та економічний спосіб вирішити цю проблему.


Про лайфхаку, який позбавить вас від неприємного запаху відра для сміття на кухні. Важливо, що вам не доведеться купувати агресивні хімічні освіжувачі або аромадифузори, оскільки є натуральний продукт, який вам потрібний.

Смердючі баки для сміття — серйозна проблема, особливо в невеликих приміщеннях. Щоразу, коли ви піднімаєте кришку, щоб щось викинути, цей неприємний запах проникає назовні і може поширюватися чи не по всьому будинку. Якщо ви не спорожнюєте урну щодня, але не бажаєте відчувати запах гнилизна у себе в оселі, придивіться до цього лайфхаку.

Все, що потрібно зробити , нанести шар ефірної олії у верхню частину сміттєвого бака. Його вистачить надовго! Ви також можете додати кілька крапель ефірних олій на вату (або ватний диск ) і покласти на дно контейнера для сміття.You may also like...