Розкрито небезпечні помилки за сніданком, які допускають багато людей


Деякі впевнені, що сніданок є головним прийомом їжі за день. Дехто, навпаки, вважає за краще його пропускати. Однак представники обох таборів часто припускаються помилок, здатні нашкодити здоров’ю.

Вода перед прийомом їжі

День дійсно може початися не кращим чином, якщо не випити перед сніданком склянку звичайної води, впевнені фахівці. Одне дослідження показало, що протягом 12 тижнів учасники, які пили воду перед їжею, в кінцевому підсумку втрачали вагу. Крім того, вони відчували себе більш “наповненими” і менше їли. Вода також допомагає прискорити метаболізм.


Велика кількість фруктових соків

Багато за сніданком віддають перевагу фруктовим сокам. Однак фрукти солодкі самі по собі, а в напої з них додається ще більша кількість цукру. Це може негативно відбитися на стані здоров’я.

Не той йогурт

Йогурт-це, здавалося б, здорова їжа. І це так, поки людина купує правильний вид цього продукту, кажуть експерти. Йогурти з фруктами на дні або іншими добавками – це не що інше, як катастрофа. Вони буквально переповнені цукром, і починати свій день з такої кількості солодкого не рекомендується. Експерти радять вибирати простий грецький йогурт або варіант з низьким вмістом цукру і високим вмістом білка.

Курячі яйця без жовтків

Яєчні жовтки багаті на вітамін D, і одне дослідження виявило зв’язок між дефіцитом вітаміну D і надлишком жиру на животі у людей із зайвою вагою. Крім того, яєчні жовтки містять холін – поживну речовину, яка допомагає регулювати метаболізм, нервову функцію і впливає на роботу мозку.You may also like...