Оптові закупки продовольчих товарів: як обрати постачальника


Оптові закупки товарів є важливим етапом для бізнесу, який пов’язаний з громадським харчуванням, роздрібною торгівлею або гуртовим забезпеченням продукції. Вибір надійного та якісного дистриб’ютора має вирішальний вплив на успіх Вашої компанії. Купувати продукти оптом вигідно та просто, коли Ви маєте перевіреного постачальника.

Як обрати постачальника харчової продукції

цукор оптомНа національному ринку є багато оптових баз продуктів харчування, на яких можна замовити різноманітні товари за вигідними цінами. Якщо у Вас з’явилась необхідність купити крупи оптом для своєї крамнички чи ресторану, почніть зі знайомства з постачальниками.


Першим кроком є детальне дослідження ринку. Визначте, хто є ключовими гравцями в галузі оптових продовольчих закупівель. Перевірте репутацію компаній, довгостроковий досвід на ринку, а також відгуки клієнтів. Зверніть увагу на те, як постачальники вирішують проблеми та загальні питання. У компаній з гарною репутацією в будь-який момент можна купити цукор, сіль, гречку чи інші популярні товари загального споживання.

Якість продукції має критичне значення для Вашого бізнесу. Вибирайте тільки тих постачальників, які гарантують високу якість своєї продукції. Дізнайтеся, чим вони контролюють показники відповідності на всіх етапах виробництва та доставки.

Розцінки на продукцію мають неабияке значення. Порівняйте ціни різних постачальників та з’ясуйте, чи надають вони знижки для гуртових закупок. Зазвичай придбання товарів оптом дає можливість зекономити щонайменше 20 – 30%. Набагато вигідніше купити цукор оптом мішками по 50кг чи більше, аніж купувати його в роздріб. Не обирайте найнижчу ціну на користь якості. Іноді трохи вища вартість може гарантувати кращу якість продукції та надійне обслуговування.

Вкрай важливо узгодити з постачальником деталі щодо логістики та доставки. Переконайтеся, що компанія може забезпечити безпечну та оперативну доставку товарів. Перевірте, чи є можливість повернення продукції у разі виявлення дефектів або несвіжості. Купуючи крупи оптом, свіжість буде важливою, адже товар в мішках на Вашому складі може зберігатися декілька місяців.

Які товари можна купувати оптом

Гарні дистриб’ютори пропонують широкий асортимент товарів. Важливо мати можливість замовляти все необхідне в одного постачальника, щоб уникнути зайвих труднощів з логістикою та координацією. Тобто якщо Вам одночасно потрібно купити крупи, цукор, макарони чи олію, постачальник просто відвантажить зі свого складу необхідну кількість позицій та відправить Вам.

Національні постачальники продовольчих товарів реалізують наступний асортимент:

  • крупи: рис, гречка, перловка, булгур тощо;
  • борошно пшеничне та житнє;
  • консерви м’ясні, рибні, овочеві;
  • олія соняшникова рафінована та нерафінована;
  • цукор та сіль;
  • солодощі: печиво, цукерки тощо.

Поцікавтесь, на яких умовах та в яких обсягах можна буде замовляти товари і чи зможете Ви, наприклад, купити мішок цукру, чи потрібно буде замовляти певну кількість одиниць товару.

Зверніть увагу, чи має постачальник сертифікати та документацію, яка підтверджує якість його продукції та відповідність стандартам безпеки. Обравши найбільш відповідного постачальника продовольчих товарів, Ви зможете забезпечити успіх та гарну репутацію Вашому бізнесу.You may also like...