Небанківські фінансові установи


Небанківські фінансові установи
https://finap.com.ua/category/nebankivski-finansovi-ustanovy/ – це фінансові установи, які не пов’язані з банками. Це можуть бути посередники у торгівлі, страхові компанії, фонди інвестицій, фінансові та кредитні компанії та інші.

Небанківські фінансові установи забезпечують широкий спектр послуг, включаючи видачу кредитів, проведення торгівельних операцій, надання порад щодо інвестицій, продаж полісів страхування та інвестування у інші види активів.


Небанківські фінансові установи можуть бути потрібні для людей, які шукають по-іншому ніж через банки доступ до фінансових послуг. Вони також можуть бути корисними для людей, які шукають небанківських рішень для кредитування чи інвестування.

Небанківські фінансові установи повинні бути захищені законодавством та забезпечувати відповідні процедури для забезпечення безпеки їх клієнтів. Клієнти повинні переконатися, що небанківська фінансова установа має професійних та чесних працівників, які надають кваліфіковані послуги.

Небанківські фінансові установи (NFIs) є небанківськими фінансовими інструментами, які надають фінансові послуги без використання банківських рахунків. NFIs можуть бути створені фізичними або юридичними особами для надання послуг фінансування, які не можуть бути забезпечені банками. Це може бути потреба в кредитах, страхуванні, цінних паперах, аренді тощо.

NFIs зазвичай поширюються між людьми, які не мають доступу до банківських послуг, наприклад, малим підприємцям, неприбутковим організаціям, безробітним, закладам освіти тощо. Вони також поширюються між інвесторами, які не хочуть або не можуть подати заявку до банку на отримання послуг фінансування.

NFIs представляють собою пропозиції з обох сторін: інвестори отримують прибуток від них, а боржники отримують доступ до фінансування. При продажі валюти боржник повинен повернути інвестору наведені деньги з відсотками.

Небанківські фінансові установи є популярними по всьому світу. Вони допомагають людям за межами банківської системи отримати доступ до фінансування і поліпшують доступність фінансів для малого бізнесу та приватних потреб.You may also like...