Окупанти розмістили 600 військових на ЗАЕС та кулемети на даху енергоблоку — Енергоатом


В  Енергоатомі заявляють , що окупанти разом із Росатомом продовжують перетворювати Запорізьку АЕС на військову базу. На даху п’ятого енергоблоку вони облаштували кулеметну позицію, а також розмістили блокпости біля всіх входів, якими персонал зі спецкорпусів потрапляє безпосередньо на енергоблоки. 

Також на Запорізьку АЕС прибула нова партія військових – понад 600 мобілізованих та курсантів із Росії. Їх розмістили в бомбосховищі заводу з нестандартного обладнання, де вони очікують перекидання на Донецьку ділянку фронту. 


Військові РФ продовжують зводити зміцнення та будувати військові споруди навколо енергоблоків станції та сухого сховища відпрацьованого ядерного палива. 

Такі дії росіян категорично неприпустимі та порушують усі існуючі норми ядерної та радіаційної безпеки, наголошують в Енергоатомі. 

Компанія вкотре закликає світову спільноту якнайшвидше сприяти виведенню російських військових з території ЗАЕС та Енергодару, демілітаризації станції та поверненню її під повний контроль України.  You may also like...