Собчак обурила прихильників “фото без трусів” (Фото)

Ксенія Собчак вирушила відновлювати здоров’я в Швейцарію і опублікувала провокаційне фото.

Напередодні Ксенія Собчак опублікувала в своєму інстаграм-акаунті фото, на якому вона лежить на каменях біля клініки, одягнувши банний халат. У пості під фото журналістка заговорила про дбайливе ставлення до свого здоров’я, яке вона і вирушила поправляти в Швейцарію. Однак для розмови про оздоровчі процедури Ксенія Собчак вибрала досить провокаційну позу.

На знімку жінка наполовину відчинила халата, продемонструвавши стрункі і довгі ноги аж до самого цікавого місця. У відповідь на це телеведуча отримала обурені коментарі передплатників:

“Ксюш, обов’язково фото без трусів викладати?” (Тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прим. Ред), “Ахах, яка відверта, е-е-е, недбалість! ..)”, “Б … халатик загорнутого”, “Халат тут зайвий”.

Журналістка не стала відповідати на подібні коментарі. Очевидно, набагато більше її зачепили & nbsp; звинувачення в пристрасті до алкоголю & nbsp; і відповідному одутлому вигляді, які вже з’явилися в Мережі раніше. Ксенія Собчак підкреслила, що приїхала не в Рехаб, просто вона намагається робити повне обстеження організму до появи будь-яких проблем і не підтримує “дрімуче ставлення до свого здоров’я”, яке властиво багатьом росіянам.You may also like...