«Що про тебе скажуть люди»: Проклова вперше прокоментувала скандал з домаганнями

Актриса Олена Проклова вирішила висловитися на резонансну тему, пов’язану з її зізнаннями в програмі Лєри Кудрявцевої. Артистка знала, що її слова можуть викликати неоднозначну реакцію, але все одно зважилася на одкровення.

«Коли уявиш, що в цю хвилину десь в темному лісі або в під’їзді відбувається ось це – те, про що я говорила в передачі, хочеться вберегти молоденьких дівчаток від цього Середньовіччя. У моєму віці починаєш думати вже не про себе, не про те, що про тебе скажуть люди, а про те, як допомогти комусь ще », – зізналася Олена Проклова, передає Teleprogramma.pro.

Нагадаємо, кілька днів тому Олена Проклова зізналася, що у віці 15 років зазнала сексуальних домагань з боку відомого актора. Імені свого кривдника артистка називати не стала, але в Мережі вирішили, що це був нині покійний Олег Табаков.

Раніше актриса Інна Чурикова засудила колегу за виступ на шоу. Артистка впевнена, що про подібні речі слід мовчати. А якщо хочеться висловитися, то потрібно йти з цим до церкви.

При цьому Чурікова впевнена, що Проклова, кажучи про хтивих відомого актора, мала на увазі Олега Табакова. Чурікова заявила, що він доклав зусиль для театру і акторів, тому не варто про нього говорити таке.You may also like...