Твій голос залишається у вусі: співачка Лаура Перголіцці, коротко LP

Твій голос залишається у вусі: співачка Лаура Перголіцці, коротко LP. Американка довгий час була успішна як автор пісень. З піснями «Muddy Waters» та «Lost On You» вона сама вийшла на сцену. Гастролі гурту по Німеччині були розпродані, тепер LP випустила альбом «Lost On You». Піти на концерт LP дійсно вагомі причини зустрітися з художником. Каріна Мацкі з команди STRAIGHT зробила це в Кельні, а потім інтенсивно говорила з нею про жінок, які є лесбіянками i про Трампа.
 

Для початку варто відзначити, що псевдонім LP розшифровується як Laura Pergolizzi (Laura Pergolizzi). Можливо, цей факт безумовно повинен відповісти на питання, чи солістка гурту LP є чоловіком чи жінкою. Але не так просто, адже в суспільстві, як правило, орієнтуються на зовнішні дані, іноді так легко помилитися в гендері когось, особливо знаменитостей. Купити квитки на концерт талановитої Лори ви можете за посиланням — https://kiev.ticketsbox.com/ua/lp/.

Вона дивує своїм свистом. Трішки слів автора на рахунок цього.

Я думаю, що свист — це якесь втрачене мистецтво. Коли я була маленькою дитиною, був  щасливий хлопець, який щодня прибирав нашу школу. Він свистів, як птах, ти був вимушений бачити його, він був симпатичним. Мені він дуже сподобався, тому я надихнулася ним.

Ті, хто коли-небудь намагався ознайомитись з творами магії співачки LP, були безповоротно закохані в її дивовижну харизму, емансипацію та захоплюючу гру, популярну зараз на інструменті ukulele. Її справжні шанувальники перестали дивуватися, чи є LP жінкою чи чоловіком, адже, власне, талант очевидний, і це важливо!

Лора народилася в 1981 році на Лонг-Айленді. У 1996 році енергійна дівчина закінчила середню школу і переїхала до Нью-Йорка, щоб стати зіркою. Будучи дочкою оперної співачки, вона знала, як увійти в цю справу і створила унікальний псевдонім. Жінка чи чоловік, LP, пройшли шлях до себе, не боячись жодних упереджень з боку суспільства, а відкритість до світу дозволила їй побудувати свою сходинку до неба.

Початок її творчого шляху ознаменувався участю солістки в таких групах, як «Левиця» та «План». Деякий час вона була запрошеною вокалісткою гурту Cracker. 2001 рік був роком виходу її дебютного сольного альбому Heart-Shaped Scar («Шрам у формі серця»). Її альбом одразу злетів чартів, і пісня Kiss It All Goodbye («останній поцілунок») був використаний у драмі «Безпека речей».

Як нещодавно стало відомо через кліпи Франка, Лора справді є дівчиною, тільки вона тяжіє до жіночої статі. Її стосунки з батьками були дещо напруженими, тому вона ніколи не казала матері, що вона лесбіянка. Її мати померла, а його батько, який вважав її тенденції примхи підлітка, змирився з цим фактом. Однак, як каже Лаура, її батьки ніколи не критикували і позитивно сприймали всі її рішення.

Лора завоювала йому мільйони глядачів не лише своїми записами, а й акустичною версією, яку вона представляла в готелях, клубах тощо.Вам понравиться