Тонкий ринок: біткоіни ризикує обвалитися до 10 тис. доларів


Літо 2021 роки для криптовалюта ознаменується трендом на екологію, одним з головних орієнтирів виступить ситуація з кріпторинком в Китаї . Швидше за все, біткоіни скоро знову буде дорожчати, але не виключені і сильні короткочасні коливання курсу, аж до обвалу до 10 тис. Доларів. Бажаючим придбати біткоіни варто це робити поступово – не на всю суму заощаджень, а частинами.

“Краще навіть пізніше купити подорожче, в середньому ціна все одно буде вигідною. Якщо ж на все гроші купити Bitcoin, а потім відбудеться форс-мажор і ціна просяде до 10 тис . доларів – довше будете виходити з просадки “, – зазначив Ковальчук.


Він пояснив, що в літній період ринок називається тонким: багато інвесторів, кріптотрейдери знаходяться у відпустках, переглядаються торгові стратегії на початок сезону ділової активності, тому будь-які цінові вкидання можуть привести до різкої зміни цін.

При цьому на тлі заборони кріптокомпаній в Китаї відбулася масова фіксація позицій, 70% підприємств зупинили діяльність за минулий місяць, і виручка Майнер знизилася в середньому на 42-53%. Як тільки компанії перебазовуються і запустяться в роботу – Bitcoin буде знову дорожчатиме, вважає експерт.

Станом на 9:50 за київським часом 5 липня, біткоіни, за даними CoinDesk, торгувався на рівні 34,2 тис. Доларів, що майже на 3% нижче вчорашнього рівня.You may also like...