Що краще для маленької кімнати – дуйчик чи конвектор


В період енергетичної кризи навіть обігрів маленької кімнати стає проблемою, тому більшість споживачів прагнуть одразу обрати найбільш оптимальний прилад для створення комфортного мікроклімату. Серед доступного обладнання популярні конвектори та тепловентилятори. Розглянемо особливості цих приладів, щоб обрати найбільш ефективний, враховуючи умови в помешканні та ваші потреби.

Переваги та недоліки тепловентиляторів

Доступна ціна 一 один з ключових аргументів при виборі обігрівача, тому для маленьких приміщень часто обирають недорогі тепловентилятори. Якщо необхідно швидко нагрівати маленькі кімнати, можна придбати дуйчик у Вінниці. Такі прилади порадують кількома суттєвими перевагами:


  • невеликий бюджет покупки;
  • швидко нагріває повітря;
  • допомагає позбутися сирості;
  • може знадобитись, щоб за короткий час підсушити речі або стіни;
  • підходить для локального обігріву частини приміщення. 

Серед недоліків тепловентиляторів 一 температура швидко втрачається після вимкнення приладу, вони спалюють повітря, шумні, необхідний постійний нагляд під час експлуатації. Для повноцінного обігріву великої площі потрібні суттєві витрати електроенергії. Пересушування повітря цим приладом є плюсом для кімнат з сирістю, для інших знадобиться зволожувач, щоб зробити мікроклімат комфортним при їх використанні.

Переваги та недоліки конвекторів

Серед обігрівачів з невеликою собівартістю поряд з дуйчиками лідирують конвектори. Крім доступності, відрізняються такими перевагами, як зручність в користуванні, можливість автономної роботи, безпечність завдяки автоматичній терморегуляції. Також мають високий коефіцієнт корисної дії. Працюють безшумно, повітря не пересушують. Проте необхідно враховувати недоліки цього обладнання:

  • Нагрівають приміщення поступово, дуже швидко отримати комфортну температуру не вдасться.
  • Запах через горіння пилу, що потрапляє на поверхню нагрівальних елементів.
  • Не підходять для приміщень з високими стелями, оскільки тепло піднімається вверх і для досягнення комфортної температури у всьому приміщенні доведеться витратити чимало енергії.

Вибираємо оптимальний обігрівач

Щоб нагріти приміщення важливо обирати один або кілька різновидів обігрівачів, комплексно аналізуючи ситуацію. Також не слід нехтувати утепленням вікон, дверей, підлоги для уникнення тепловтрат. Ознайомтесь з характеристиками та можливостями різноманітних приладів, співставте їх з особливостями приміщень, вашими уподобаннями та бюджетом, оберіть найбільш вдалий варіант. Великий асортимент обігрівачів різних видів є на сайті компанії Алло. Сучасне, зручне, безпечне і енергоефективне обладнання допоможе створити комфортний мікроклімат у вашій кімнаті при мінімальних витратах ресурсів.You may also like...