Перевірка фізичних осіб в один клік

Сучасне ведення бізнесу потребує постійних перевірок контрагентів. Виконуючи перевірку фізичних осіб, шляхом аналізу та вивчення даних про них, що містяться в державних реєстрах, ви можете убезпечити себе та власний бізнес від ненадійних партнерів, співробітників та громадян, що можуть мати певний ступінь ризику по відношенню до вас та вашої справи. Саме в цьому й полягає основна мета створення системи YouControl, яка дозволяє швидко та зручно отримати інформацію з державних реєстрів.

 

 

 

Які дані можна дізнатися про фізичну особу

  • Борги перед кредиторами, борги по аліментах, штрафам.
  • Перевірити дійсність паспорту, ідентифікаційного коду.
  • З якими компаніями пов’язана фізособа.
  • Наявність судових справ та позовів.
  • Наявність автотранспортних засобів.

Для кого потрібна перевірка фізичних осіб

Фінансові компанії, зокрема банки часто використовують у своїй практиці перевірку клієнтів. В деяких організаціях практикуються перевірки нових співробітників щодо порушення законодавства і заборгованістю по штрафах та аліментам. Такі перевірки дозволяють зберегти репутацію компанії. Дуже часто за однією юридичною адресою зареєстровано багато ФОП, що свідчить про махінації з податками. Подібні перевірки використовують для визначення пов’язаних осіб в тендерних закупівлях. Пошук за безкоштовними сервісами займає дуже багато часу, для спрощення перевірки фізособи найкраще користуватися спеціальними профільними системами, такими як YouControl.

Система youcontrol дозволяє комплексно перевірити фізичну особу по декількох критеріях. Спочатку потрібно ввести в пошуковому вікні прізвище ім’я по батькові фізособи, або ІПН. Почекати декілька секунд і отримати найбільш розвернуті результати. Завдяки наявним вкладкам судові справи, борги за рішенням суду, пов’язані результати, перевірка МВС, зв’язок з фінансово-промисловими групами ви отримуєте найбільш повну інформацію.

Переваги системи YouControl

  1. Система працює автоматично, використовуючи понад 50 баз державних органів та інших структур. Ви користуєтесь одним сервісом замість десятків. Відсутність обліку відвідувань сайту дозволяє вводити необмежену кількість пошукових запитів.
  2. Система надає доступ до архівної інформації. Ця інформацію оновлюється автоматично в той час, коли ви вносите в неї свій запит. Простий та зрозумілий інтерфейс користувача та, мінімальний ввод інформації спрощує роботу з сервісом, ним можуть користуватися навіть початківці.
  3. Всі дані виводяться в один зведений звіт який можна роздрукувати, або надіслати електронною поштою.

 

Використання системи YouControl дозволяє виявити ненадійних контрагентів, економить кошти та час. Вивчення боргів та судових справ дозволяють краще вести судові справи й отримати значну перевагу в судових процесах.
Вам понравиться