Молота кава, натуральна кава. мелена кава для краси


Всі секрети та корисні властивості цього неповторного напою сучасна наука не може розкрити й досі. Більшості з нас при слові «кава» на думку спадає асоціативний ряд: смак, аромат і кофеїн. Тоді як на практиці біологічно активних речовин у меленій каві набагато більше і сфера застосування аж ніяк не обмежується заварюванням смачного напою. Сьогодні ми поговоримо про те, як застосовувати мелену каву в косметичних цілях, завдяки чому вона корисна, і розкриємо секрети її неповторних властивостей, а ось тут інтернет магазин кави Київ.

Коротко про користь кави

Крім кофеїну в цьому культовому напої міститься також лінолева кислота, яка сучасною наукою визнана потужним фактором, що уповільнює процеси старіння організму і благотворно впливає на покриви шкіри. У меленій каві вміст цієї кислоти та ступінь засвоюваності набагато вищий, ніж навіть у рослинних олій та екзотичних фруктів.


Крім того, ці ароматні боби мають відмінні протизапальні властивості та здатні захищати епідерміс від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання. Каву купити в Україні в будь-якому вигляді та стані є потужним антиоксидантом, що оберігає клітини від руйнівних впливів та знижує ризик виникнення пухлин. Мелені кавові зерна здавна застосовуються в косметології для активної боротьби з целюлітом, а сам напій може допомогти скинути вагу, прибрати зайву набряклість і навіть запобігати появі варикозного розширення судин.

Нещодавні дослідження, проведені в Німеччині та Франції, довели ефективність впливу кофеїну на зростання та відновлення пошкодженого волосся.

На його основі створено кілька «просунутих» косметичних засобів для людей, які страждають на облисіння. Можна також просто втирати в шкіру голови свіжу кавову гущу. Ще один аспект «кавової косметології», який застосовують як чоловіки, так і жінки, полягає в легкому фарбуючому ефекті, що надає глибокий темний тон і додатковий блиск волоссю.

Ми розповімо кілька найефективніших рецептів, які допомагають боротися з косметичними проблемами. У цьому місці слід особливо обмовитися, що застосовувати слід виключно якісну мелену (бажано, але необов’язково свіжомелену) каву – всі інші її різновиди, включаючи розчинну або «міксовану» за своїм впливом непередбачувані.You may also like...