Дитяча термобілизна

Маленьких дітей важко змусити всидіти на місці: енергія з них так і б’є ключем. Все в них підпорядковано прагненню рости і розвиватися, а значить — грати в рухливі ігри на вулиці в будь-яку погоду, навіть коли за вікном похмура осінь або холодна зима. Ваш син або дочка бігає наввипередки з друзями і потіє, а потім йому треба сидіти в засідці, не рухаючись, і він може замерзнути. Кутати його в товсті светри і махрові шалі — не вихід, в них непосида швидко покриється потім, а потім його вологе тіло замерзне, навіть якщо воно сильно укутати. На допомогу турботливим батькам приходять новітні винаходи швейної промисловості, зокрема, термобілизна для дітей .

Термобілизна, або термальне двошарове білизна — це спеціальний вид одягу, який здатний відводити вологу поту від тіла людини і в той же час зігрівати його. Воно має спеціальний крій, який щільно прилягає до тіла. Що міститься між шарами термобілизни повітря нагрівається при зіткненні з тілом, утворюючи повітряний прошарок і захищаючи тіло від холоду. Коли людина пітніє, волога його поту, яка накопичується в складках звичайного одягу, відводиться від тіла термобельyoм. Теплоізоляційні властивості звичайної білизни від вологи знижуються, а для термобілизни, яке погано змочується рідиною і швидко сохне, це не проблема. Прошарок теплого повітря, яка утворюється завдяки термобілизна, виштовхує вологу за рахунок різниці тиску. Втрати тепла організмом знижуються, а відсутність вологи дарує тілу відчуття комфорту.

Невипадково термобілизна так люблять ті спортсмени, які займаються спортом на свіжому повітрі і у яких періоди активності змінюються періодами відносного спокою: альпіністи, туристи, гірськолижники, сноубордисти і інші. А значить, термобілизна підійде і нашим маленьким непосидам.

Однак не думайте, що досить купити дитяче термобілизна, щоб забути про проблеми зі здоров’ям вашого малюка. Необхідно знати кілька нескладних правил покупки, використання і догляду за термобельyoм.

Для початку визначтеся, для якої мети ви хочете купити вашому сину чи дочці термокальсони і водолазку. Можна купити найтонше термобілизна, яке буде ідеально відводити вологу і трохи гріти, а можна придбати найтовстіше — з шерстю або бавовною, яке зігріє в найлютіший мороз, але не зможе зберігати тіло повністю сухим. Можна вибрати золоту середину — і теплозберігаюче, і влагоотводящие, але і з ним не можна буде забути про підходящої до сезону верхньому одязі.

При покупці термобілизни батькам необхідно забути про свою звичку купувати одяг на виріст. Для того щоб термобілизна правильно виконувало свої функції, воно повинно щільно прилягати до тіла, для чого його доведеться купувати точно за розміром.

Не варто турбуватися і про можливість алергії на термобілизна у вашої дитини. Якісне термобілизна виготовляється з вовни мериносів і гіпоалергенних синтетичних матеріалів. Сучасне синтетичне термобілизна не тільки безпечно, але і привабливо для дітей своїми кольорами.

Нескладний і догляд. Його можна прати руками в теплій воді або в пральній машинці в режимі делікатного прання. Тільки слід пам’ятати, що віджимати, гладити і сушити на батареї термобілизна не можна.

Подаруйте вашій дитині разом тепло і сухість.Вам понравиться