Державні поля в Україні почнуть продавати в онлайні


Купівля державних земельних ділянок в Україні стане можливою тільки в електронному форматі за допомогою спеціальної онлайн-системи. Це передбачає закон про земельні торги , який вже частково вступив в силу.

Зараз Кабінет міністрів розробляє необхідні для цього процедури та упорядковує документи. Повністю електронні торги землею повинні запустити у вересні.


Головне в законі про земельні торги:

Державна земля сільгосппризначення може продаватися тільки в онлайні. Дані про аукціон будуть відразу публікуватися в інтернеті. Інформація про учасників буде засекречена до закінчення торгів. Учасники торгів зможуть подавати документи і реєструватися в системі з будь-якої точки. Гарантійний внесок – мінімум 30% від стартової ціни. Щоб аукціон відбувся, потрібно не менше двох покупців . Торги проходитимуть на підвищення ціни, в три раунди. Мінімальний крок підвищення – не менше 1% від стартової ціни.

За підсумками електронних аукціонів з переможцем торгів, який запропонував найвищу ціну, буде укладатися договір купівлі-продажу, оренди, права на забудову (суперфіцій) або довгострокової оренди (емфітевзису) земельної ділянки.You may also like...