Де купити якісне насіння овочів в Україні


Хороша схожість, високі врожаї, смачні та багаті на вітаміни овочі – мрія кожного фермера та городника. Вирощування будь-якої культури починається з підбору посадкового матеріалу. Сьогодні купити насіння овочів можна не лише на ринках, а й у спеціалізованих інтернет-магазинах.

Агрікс

Тут ви знайдете насіння овочів, зелені, квітів, лікувальних трав, кормових та сіножатних трав, насіння овочів та зелені для вирощування на балконі, мікрозелень та газонну траву. Супутні товари – добрива, стимулятори зростання, захист від шкідників та агротовари. Діють програма лояльності та спеціальні пропозиції.


Агро-Маркет

У каталозі представлені насіння, розсада та саджанці рослин різних категорій. Це матеріал для вирощування овочів, зелені, квітів, зернових та олійних культур, місцевих та екзотичних фруктів, міцелій грибів. Тут можна знайти добрива, регулятори росту, ґрунт та ґрунтосуміші, склади для боротьби з комахами.

AgroLife

Асортимент товарів включає насіння овочів, квітів, газонну траву, саджанці ягід, квітів та декоративних рослин. Серед супутніх товарів – системи поливу, біопрепарати, добрива. У магазині діє система накопичення бонусних балів, які можна витратити на покупки.

Яскрава клумба

Тут можна купити насіння пряних та лікувальних трав, овочів для відкритого ґрунту та для балкону, насіння та цибулини квітів, саджанці плодових, декоративних та хвойних рослин. В асортименті є добрива, садовий інвентар. Діє гнучка система знижок та спеціальні умови для замовлення оптом.

ВесноДар

У каталозі представлено насіння овочів, ягід, баштанних культур, зелені, лікарських трав. Тут ви знайдете матеріал для висаджування квітів та ягідних культур, декоративні рослини, газонну траву. Супутні товари – агроволокно, добрива, системи поливу.You may also like...