Біткоіни передрекли обвал на 80%


біткоіни, який зараз переживає не найкращі часи , незабаром може обвалитися ще сильніше – до 10-15 тисяч доларів, тобто на 70-80% в порівнянні з нинішнім рівнем.

Такий прогноз озвучив голова ради директорів Guggenheim Investments Скотт Майнерд в інтерв’ю CNBC. Аналітик в своїх розрахунках спирається на циклічну динаміку курсу криптовалюта.


“Дивлячись на історію криптовалюта і судячи з того, на якому етапі ми зараз знаходимося, мова, ймовірно, йде про обвал. І обвал може означати падіння на 70-80%, що відповідає десь 10-15 тис. доларів “, – вважає Майнерд.

Тому аналітик упевнений: зараз не час купувати біткоіни і тримати його в портфелі.

Як відомо, біткоіни вже втратив близько половини ціни, знизившись з рекордних 60 тис. Доларів до 33-34 тис. Доларів. Падіння, зокрема, було спровоковано китайськими регуляторами .

Вранці 12 липня, за даними CoinDesk, біткоіни торгується в районі 34,4 тис. Доларів.

Курс біткоіни 12 липня

Нагадаємо, нещодавно Україна увірвалася в ТОП-10 країн – лідерів по прибутку від біткоіни . Міністерство цифровий трансформації побачило в цьому привід прискорити легалізацію криптовалюта в нашій країні. Зараз законопроект про віртуальних активах, який вносить відповідні зміни до Податкового кодексу, прийнятий тільки в першому читанні.You may also like...