PR-кампанія «Вихід є!» за участю Дар’ї Тригубової


ГО «Ла Страда-Україна» запустила PR-кампанію «Вихід є!», аби показати, що жінки в ситуації домашнього насильства не самі, допомога поруч, і вихід з цієї ситуації завжди є та надати чіткий алгоритм дій, якщо ви постраждали від домашнього насильства.

Ще до повномасштабного вторгнення рф проблема домашнього насильства гостро стояла для України. Однак від 24 лютого 2022 року ця проблема значно актуалізувалася, адже в кризових ситуаціях завжди загострюються усі негативні суспільні явища, і ситуації насильства, на жаль, не є виключенням.


За 2022 рік на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації надійшло 38 472 звернень. Майже 90% із них – це звернення щодо попередження домашнього насильства. У відсотковому значенні ці показники майже ті самі, що й у мирні часи. Але потрібно розуміти, що з початком повномасштабної війни з’явилось багато обмежень в можливостях постраждалих звернутись по допомогу чи повідомити про випадок насильства. Тож цілком можна вважати, що насправді кількість постраждалих від домашнього насильства є набагато більшою, просто через низку об’єктивних чи суб’єктивних причин зафіксувати усі випадки не є можливим.

Мета PR-кампанії – дати жінкам, які перебувають в ситуації домашнього насильства, інструкцію з чітким алгоритмом дій:

• якщо ви живете з кривдником;

• якщо ви постраждали від домашнього насильства.

Головна героїня PR-кампанії – відома українська телеведуча, акторка, сценаристка, продюсерка і режисерка Дар’я Трегубова.

Будемо вдячні за вашу інформаційну підтримку нашої PR-кампанії, адже це допоможе підтримати, допомогти, а, можливо, й врятувати якомога більше жінок, які страждають від домашнього насильства.

Громадська правозахисна організація «Ла Страда-Україна» працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству , зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми. Також «Ла Страда-Україна» забезпечує роботу Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації. Гаряча лінія працює 24/7 за принципом анонімності та конфіденційності. Безкоштовно. На лінії надають консультації юристи, психологи та соціальні працівники.

Матеріал підготовлено ГО «Ла Страда – Україна» в межах проєкту «Забезпечення доступу до послуг постраждалих від Гзн та посилення обізнаності щодо проблеми» за підтримки проєкту «Спроможні та сильні», що виконується Фондом Східна Європа та сприяння Швейцарії.You may also like...