Зеленський розкрив плани на президентські вибори

1051052

Чи буде Зеленський балотуватися в президенти.

Лідер «Студії 95 квартал» в черговий раз не зміг дати точну відповідь українцям, чи буде він балотуватися на пост президента.

Відомо, що його кандидатуру обговорюють не лише громадяни України, але й іноземні експерти, політологи. Багатьом ця інформація може здатися безглуздою, проте ходять чутки, що на виборах у наступному році у коміка великі шанси.

Одна з останніх спроб дізнатися, хотів би Зеленський спробувати себе в ролі глави держави, закінчилася поразкою. Так, у нього запитали про це на концерті «Вечірнього кварталу» в Києві.

За словами самого Володимира, останнім часом його життя перетворилося на справжнє пекло, оскільки кожен намагається дізнатися у нього відповідь на це питання. «У мене є юридична освіта, і це плюс. Однак у мене немає ніякого політичного досвіду, і це жирний плюс! «- сказав шоумен.

З об’єктивної точки зору, можна сказати, що відсутність досвіду у політичному житті не є позитивною рисою кандидата. У своїй професійній діяльності Зеленський частіше жартував над політиками, законами та іншими складовими цієї сфери, а от чи можна його уявити серйозною людиною з чіткою програмою до виборів – складно.

Однак, якщо тверезо оцінити всі його шанси, люди готові за нього голосувати. Підтвердженням цьому є соціальні опитування та моніторинги. Другий момент – чи зможе він зробити життя українців кращим.Вам понравиться