Українці готові воювати за Крим та Донбас, навіть якщо Захід знизить допомогу: опитування від КМІС


Переважна більшість українців просто не цікавить “мир” з окупантами: вони вважають, що треба воювати за вихід на кордони 1991 року. Про це свідчать результати опитування , проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Як зазначив заступник директора КМІС Антон Грушецький, просто “світ” не цікавить українців.


“Українці усвідомлюють, що без додаткових серйозних умов просто припинення вогню лише відкладе подальшу агресію Росії, тому боротьба має продовжуватися і поступок не може бути”, – сказав він.

За даними КМІС, 64% українців вважають, що Україна має звільнити від російських окупантів усі свої території, включаючи Крим та Донбас, навіть якщо будуть ризики зменшення допомоги західних партнерів та збільшення тривалості війни.

Водночас 24% респондентів віддають перевагу варіанту, в якому Україна відмовляється від звільнення Криму військовим шляхом, а Захід зобов’язується допомогти Україні звільнити та захистити інші її території, включаючи Донбас.

Опитування проведене з 22 лютого по 6 березня 2023 року серед 2007 респондентів від 18 років по всій Україні, крім окупованих територій, без урахування громадян, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.You may also like...