АРМА знайшла управителя для спортивної бази Медведчука під Києвом


Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА) на початку січня знайшло керуючого для заарештованої спортивної бази та іншої нерухомості Віктора Медведчука у місті Українка під Києвом. 

Управителем для комплексу спортивної бази та земельної ділянки площею понад 24 га обрали державне підприємство “Олімпійський навчально-спортивний комплекс “Конча-Заспа”.


Отже, заарештований актив тепер використовуватиметься у підготовці спортсменів національних збірних команд України з олімпійських видів спорту.

Раніше держава судилася із пов’язаною з Медведчуком компанією за повернення у державну власність ділянки площею 24,39 га на березі річки Стугна в Українці.

Земля знаходиться у володінні ТОВ “Інвестиційна компанія “Спорт-Тур”. Засновником цієї фірми є ТОВ “Інвестиційна компанія “Терра-Інвест”, за якою стоїть Оксана Марченко, дружина Віктора Медведчука.

На початку квітня 2022 року Печерський суд Києва наклав арешт на цю земельну ділянку і передав її в управління АРМА.You may also like...